ÖVRIGT / Leksaker / Trampbil 5005420
nr 500 5420
Trampbil
50-tal (slitage)
Utrop:
100 kr
Såld:
500 kr
måndag 10 december 2007
kl 16:01:35
450 kr
400 kr